Maminka na Instagramu Maminka na Facebooku

Známe Maminku roku 2019!

Jedinečná soutěž Maminka roku už má svou vítězku. Včera večer se jí během slavnostního vyhlášení (celý záznam zde) v pražské restauraci SOHO stala Marie Mrňávková maminka čtyř děti z Kamenického Šenova. Soutěž letos podruhé vyhlásil lifestylový měsíčník Maminka mediálního domu CZECH NEWS CENTER, aby tak ocenil ženy – maminky, které jsou nejen skvělými mámami, ale i inspirací pro všechny ostatní v tom, co dělají, jaké jsou a co dokázaly.

„Máme za sebou opět velmi emotivní večer plný silných životních příběhů všech devíti finalistek. Tolik pozitivní energie pro mě bylo opět důkazem, že projekt Maminka roku má smysl a může pomoci dalším ženám – maminkám, dodat jim sílu bojovat, nevzdat se a jít si za svým cílem,“ řekla šéfredaktorka časopisu Alice Rossi.

Cenu Mamince roku 2019 předali Libuše Šmuclerová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva mediálního domu CZECH NEWS CENTER, a Lukáš Fiala, majitel a jednatel společnosti FUN BABY.cz.

V kategorii Maminka Blogerka zvítězila Iveta Sochorová, v kategorie Maminka Podnikatelka Gábina Hrdina a v kategorii Maminka Hrdinka Andrea Chaloupková.

Porota, ve které zasedly známé osobnosti, jako Tamara Klusová, Andrea Růžičková a Marika Šoposká, o absolutní vítězce rozhodla na slavnostním večeru v pražské restauraci Soho. Tady si vyvrcholení celé soutěže užilo všech devět finalistek s rodinami a s nimi i celá redakce časopisu Maminka, včetně partnerů soutěže a pozvaných hostů. Živě ho mohli diváci vidět na BLESK.CZ a na Facebooku MAMINKA.CZ.

„Pevně doufám, že budeme dál s naší soutěží Maminka roku pokračovat i v příštím roce a už teď se těším na další desítky emotivních a silných příběhů. Děkuji všem maminkám, které do soutěže šly a díky tomu se staly velkou inspirací pro spoustu dalších maminek,“ uvedla šéfredaktorka Maminky Alice Rossi.

Celým večerem provázel moderátor Vojtěch Bernatský, o hudební zpestření se postaral Tomáš Klus. Další ročník soutěže Maminka roku bude lifestylový časopis Maminka vyhlašovat v březnu 2020.