Maminka na Instagramu Maminka na Facebooku

Maminka roku 2020

Známe Maminku roku 2021!

Jedinečná soutěž Maminka roku už má letos svou vítězku. 21. 10. večer se jí během on- line vyhlášení na webu Maminka.cz, přenášeného živě z pražského hotelu Chateau St. Havel, stala maminka Jaroslava Hadžiosmanovič. Soutěž letos počtvrté vyhlásil lifestylový měsíčník Maminka z mediálního domu CZECH NEWS CENTER, aby tak ocenil maminky, které jsou nejen skvělými mámami, ale i inspirací pro všechny ostatní v tom, co dělají, jaké jsou a co v životě osobně i profesně dokázaly.

Vyhlášení inspirativní a emocemi nabité soutěže si užili diváci nejen přímo v pražském hotelu Chateau St. Havel, ve kterém se devět finalistek ubytovalo a prožilo celý úžasný den, ale také v on-line přímém přenosu na webu Maminka.cz. Moderátorem večera se opět po roce stal Tomáš Klus a patronkami jednotlivých kategorií byly Ewa Farna, Michaela Tomešová a Tamara Klusová. O vítězce rozhodli sami sledující diváci.

„Ano, opět to bylo o silných emocích a obrovské ženské síle a sounáležitosti,“ řekla šéfredaktorka časopisu Alice Rossi. ,,Myslím, že takové předávání ocenění tu ještě nebylo. Snažili jsme se při psaní scénáře o jediné – abychom se neopakovali a byli zábavní, plní dojmů a momentů překvapení.“ Cenu Mamince roku 2021 předaly předsedkyně představenstva CNC Libuše Šmuclerová a Michaela Čejková, marketingová manažerka FunBaby.

V kategorii Maminka BLOGERKA zvítězila Klára Antonova Fischleinová, v kategorii Maminka PODNIKATELKA Zuzana Kaščáková a v kategorii Maminka HRDINKA Dita Szymanská

V porotě letos zasedla nejen šéfredaktorka Maminky Alice Rossi a již zmíněné známé maminky Tamara Klusová, Ewa Farna a Michaela Tomešová, ale také partneři celého projektu, bez nichž by se tato jedinečná soutěž jen těžko mohla uskutečnit.

Další ročník soutěže Maminka roku bude lifestylový časopis Maminka z mediálního domu CZECH NEWS CENTER vyhlašovat v březnu 2022.